Proof cyfrowy Warszawa2021-06-23T13:17:29+02:00

Proof cyfrowy Warszawa

Planujesz złożyć zamówienie na druk dowolnych produktów z naszej oferty i chcesz mieć pewność, że rezultat będzie zgodny z Twoimi oczekiwaniami? Martwisz się, że zapłacisz za duży nakład, a efekt Cię nie usatysfakcjonuje? W naszej drukarni to nie problem! Oferujemy proof cyfrowy w Warszawie. Co kryje się pod tą tajemniczą nazwą i dlaczego warto skorzystać z takiej usługi?

Czym jest i na czym polega proof cyfrowy?

W najprostszym tłumaczeniu proof cyfrowy to próbka wydruku – jest on wykorzystywany zwłaszcza przy zamówieniach wysokonakładowych, jednak w naszej drukarni wykonujemy go przy każdym zleceniu! Nieważne, co chcesz wydrukować. Wybierz dowolną usługę z naszej oferty, a zawsze możesz liczyć na efekt zgodny z oczekiwaniami. Jak to działa w praktyce? Zgłaszasz się do nas z konkretnym zamówieniem – jeśli nie masz projektu, wykonujemy go dla Ciebie. Po jego akceptacji wspólnie dobieramy parametry wydruku – kolory, gramaturę papieru, ewentualne uszlachetnienia. Następny etap to właśnie proof cyfrowy – symulujemy wydruk na urządzeniu, na którym później realizujemy Twoje zamówienie.

Dlaczego warto skorzystać z usługi proofingu cyfrowego?

Odpowiedź jest prosta – dla poczucia komfortu i pewności, że inwestycja w duży nakład się opłaci. Wśród najważniejszych zalet tego rozwiązania należy wymienić przede wszystkim:

– dokładne odwzorowanie barw – dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami, które możemy dowolnie skalibrować, a do wykonywania próbnych wydruków wykorzystujemy wysokiej jakości papier przeznaczony do proofów cyfrowych,
– weryfikację projektu na etapie, gdy możliwe jest wprowadzenie zmian – to bardzo ważne dla Ciebie, jako osoby zlecającej wydruk. Pamiętaj, że grafika oglądana na ekranie komputera znacznie różni się od tej, jaką uzyskasz na papierze czy folii. Wynika to z odmiennych ustawień monitora, dobieranych przez każdego użytkownika zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Jeśli chcesz mieć pewność, że akceptujesz projekt, który rzeczywiście spełnia Twoje oczekiwania, rozwiązaniem jest właśnie proof cyfrowy. Dzięki niemu nie zamawiasz w ciemno!

Proof cyfrowy – kiedy skorzystać?

Można spotkać się z opinią, że próbki wydruku są uzasadnione jedynie w przypadku realizowania zleceń wysokonakładowych. Nic bardziej mylnego! Niezależnie od tego, jak duże zamówienie składasz, chcemy, abyś miał pewność satysfakcji. Z tego powodu oferujemy proof cyfrowy w Warszawie dla każdego klienta. Dzięki temu znika stres związany z możliwością wystąpienia ewentualnej pomyłki, która – powielona wielokrotnie – przyniosłaby Ci duże straty finansowe i czasowe.

Specjalizujemy się w druku etykiet na zamówienie – zawsze uwzględniamy Twoje oczekiwania i pozostajemy w kontakcie do czasu zakończenia współpracy.

 

Bezpłatna wycena proofingu cyfrowego

zdjecie_iwona_giedzinska

Zapraszam do współpracy,
Iwona Giedzińska, właściciel Drukujzsensem.pl

Masz pytania?
Zadzwoń, doradzę Ci: 505 045 326

Na 90% wiadomości odpowiadamy jeszcze tego samego dnia. Sprawdź!


Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest
Studio Poligraficzne Diamond Iwona Giedzińska 02-736 Warszawa, ul Wróbla 20B
-
Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu przesłania odpowiedzi na pytanie (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy) Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie.
-
Więcej informacji o danych osobowych znajdziesz tutaj