Wydruk teczek ofertowych Warszawa2021-06-23T10:14:03+02:00

Wydruk teczek ofertowych Warszawa

Chcesz wyróżnić swoją ofertę spośród konkurencji? Zależy Ci, aby dotrzeć do odbiorców z proponowanymi produktami czy usługami i skłonić ich, aby bliżej poznali Twoją działalność? Ciekawym rozwiązaniem są teczki ofertowe – nasza drukarnia w Warszawie z chęcią je dla Ciebie wykona! Projektujemy i drukujemy materiały promocyjne i reklamowe dla firm, dzięki którym Twoja marka ma szansę zaistnieć w świadomości potencjalnych klientów i stać się rozpoznawalna nie tylko na rynku lokalnym, lecz także krajowym!

Czym są teczki ofertowe?

Teczki ofertowe to nic innego, jak klasyczne aktówki – elementem, który je wyróżnia, jest oprawa graficzna. Na okładce widnieje Twoje logo, charakterystyczne zdjęcie przykuwające wzrok, dane kontaktowe lub chwytliwe hasło reklamowe zapadające w pamięć. Cały projekt jest konsekwentnym uzupełnieniem ogólnej koncepcji wizualnej marki – uwzględnia kolory, motywy i wzory, które wykorzystujesz na innych materiałach promocyjnych. Taka spójność ułatwia wyróżnienie firmy na tle konkurencji i świadczy o profesjonalizmie.

Warto podarować teczkę ofertową klientom, kontrahentom i współpracownikom – osoby te będą później używać jej do przechowywania i przenoszenia dokumentów, co oznacza, że Twoje logo i dane kontaktowe dotrą do jeszcze szerszego grona odbiorców. Sprawdzą się podczas targów branżowych, konferencji czy spotkań biznesowych, dlatego miej je zawsze pod ręką.

Co wyróżnia nasze teczki ofertowe?

Przede wszystkim staranne wykonanie i pieczołowitość w dbaniu o szczegóły. Stawiamy na indywidualne podejście i precyzję – chcemy, aby każda teczka ofertowa prezentowała się idealnie i w nienaganny sposób reprezentowała Twoją markę. Zawsze uwzględniamy Twoje wytyczne i oczekiwania, pozostając z Tobą w kontakcie. Zapewniamy kompleksową obsługę obejmującą:

– projekt teczki ofertowej Twojej firmy – jako kluczowy element działań marketingowych musi ona zawierać newralgiczne informacje o działalności w nienachalnej i łatwo przyswajalnej formie. Liczy się przemyślany układ graficzny, umieszczenie logo i danych kontaktowych w zauważalnym miejscu, uwzględnienie miejsca na wizytówki, dobranie idealnego formatu,
– druk na wysokiej jakości papierze – błyszczącym lub matowym – odpornym na uszkodzenia i prezentującym się solidnie. Teczka ofertowa wygląda dzięki temu bardzo profesjonalnie i jest praktyczna – może być wykorzystywana wielokrotnie.

Teczki ofertowe i promocyjne – kiedy warto je wybrać?

Postaw na te produkty, niezależnie od tego, w jakiej branży działasz. Teczki ofertowe sprawdzą się przede wszystkim podczas:

– podpisywania umów i kontraktów – stanowią wtedy zabezpieczenie dla ważnych dokumentów i przy okazji promują Twoją markę, jednocześnie – formalnym i oficjalnym designem – wywołując w odbiorcy wrażenie profesjonalizmu,
– targów i konferencji – umieścisz w nich ulotki reklamowe czy foldery promocyjne i w tak poręcznej formie podarujesz osobom zainteresowanym Twoją ofertą, aby miały możliwość zapoznać się ze szczegółami po powrocie do domu.

 

Zgłoś się do nas, a zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie teczki ofertowe w Warszawie w dowolnym nakładzie!

Bezpłatna wycena projektu lub wydruku teczek ofertowych

zdjecie_iwona_giedzinska

Zapraszam do współpracy,
Iwona Giedzińska, właściciel Drukujzsensem.pl

Masz pytania?
Zadzwoń, doradzę Ci: 505 045 326

Na 90% wiadomości odpowiadamy jeszcze tego samego dnia. Sprawdź!


Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest
Studio Poligraficzne Diamond Iwona Giedzińska 02-736 Warszawa, ul Wróbla 20B
-
Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu przesłania odpowiedzi na pytanie (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy) Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie.
-
Więcej informacji o danych osobowych znajdziesz tutaj