Wydruk certyfikatów i dyplomów Warszawa2021-06-23T14:09:30+02:00

Wydruk certyfikatów i dyplomów Warszawa

Projektujemy i drukujemy certyfikaty i dyplomy w Warszawie. To rozwiązanie dla Ciebie, jeśli jesteś odpowiedzialny za organizację wydarzeń sportowych czy zawodów w różnych dziedzinach, masz firmę i chcesz uhonorować pracowników, a także gdy prowadzisz kursy czy szkolenia. W każdym z tych przypadków przydadzą się dokumenty potwierdzające udział lub wygraną. Chcesz, aby wyglądały one profesjonalnie i były wykonane z najwyższą starannością? Zgłoś się do nas! Nasza agencja graficzna stworzy dla Ciebie projekt dyplomów, a drukarnia zadba o wysoką jakość wydruku.

Spersonalizowane certyfikaty i dyplomy zamów w Warszawie!

Specjalizujemy się w projektowaniu przeróżnych materiałów reklamowych, promocyjnych i firmowych, w tym również certyfikatów i dyplomów na specjalne zamówienie. Te produkty zamówisz w wybranym formacie, na papierze o optymalnej gramaturze, w dowolnych barwach i z opcją dodatkowych uszlachetnień w postaci żłobień, złotych lub srebrnych elementów i innych dodatków. Chcesz wiedzieć więcej? Zachęcamy do kontaktu, a z pewnością znajdziemy idealne rozwiązanie.

Projektując certyfikaty i dyplomy, zawsze uwzględniamy Twoje oczekiwania. Te dokumenty muszą prezentować się profesjonalnie i elegancko – ich styl powinien podkreślać rangę wydarzenia, podczas którego są wręczane. Dbamy o każdy szczegół, żeby stanowiły one efektowną formę odznaczenia.

Dlaczego powinieneś zamówić certyfikaty i dyplomy właśnie u nas?

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, gwarantującym wysoką jakość wydruków. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem – Twoje zlecenie to dla nas wyzwanie, któremu z chęcią podołamy! Oferujemy projektowanie i druk certyfikatów i dyplomów w Warszawie. Wybierając naszą drukarnię, skorzystasz ze standardowych wzorów lub zyskasz niepowtarzalne i oryginalne dokumenty, stworzone zgodnie z Twoimi wskazówkami. Zamówisz u nas dyplomy z opcją samodzielnego wpisania danych odbiorcy lub z już wydrukowanym imieniem i nazwiskiem. 

Niezależnie od tego, czy zamawiasz certyfikaty ukończenia szkolenia, zdania egzaminu czy zaliczenia kursu, a może dyplom honorujący wygraną w konkursie czy zawodach – nasze produkty optymalizujemy w taki sposób, aby swoim designem pasowały do konkretnej okazji. Dobieramy odpowiednią grafikę i tło, dodajemy elementy stałe – datę, miejsce na dane osobowe oraz pieczątki, a także ewentualne dedykacje, jeśli sobie tego zażyczysz. Całość wygląda czytelnie i jest przejrzysta – dbają o to nasi graficy!

 

Stylowe certyfikaty i dyplomy – projekt i druk powierz profesjonalistom

Pamiętaj, że tego typu odznaczenia i dokumenty często otrzymują honorowe miejsce na ścianie lub w gablocie – są eksponowane w domu, gabinecie czy miejscu pracy i stanowią powód do dumy. Dlatego tak ważne jest, aby były perfekcyjnie wykonane. Zapewniamy wysoką jakość wydruku, trwałość i wyrazistość barw, a także odporność papieru. Nasze certyfikaty i dyplomy są zarówno ładne, jak i wytrzymałe, przetrwają zatem długi czas w nienagannym stanie.

Bezpłatna wycena projektu lub wydruku certyfikatów/dyplomów

zdjecie_iwona_giedzinska

Zapraszam do współpracy,
Iwona Giedzińska, właściciel Drukujzsensem.pl

Masz pytania?
Zadzwoń, doradzę Ci: 505 045 326

Na 90% wiadomości odpowiadamy jeszcze tego samego dnia. Sprawdź!


Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest
Studio Poligraficzne Diamond Iwona Giedzińska 02-736 Warszawa, ul Wróbla 20B
-
Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu przesłania odpowiedzi na pytanie (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy) Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie.
-
Więcej informacji o danych osobowych znajdziesz tutaj