Wydruk kalendarzy Warszawa2021-09-20T16:54:35+02:00

Wydruk kalendarzy Warszawa

Oferujemy druk kalendarzy firmowych w Warszawie. Zamówisz u nas dowolny format i rodzaj tych produktów, zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami. Nasze biuro graficzne z chęcią stworzy dla Ciebie projekt kalendarza z logo, który może zawisnąć w Twoim biurze lub stać się gustownym upominkiem z okazji nowego roku dla współpracowników, kontrahentów i klientów. Sprawdź dostępne rozwiązania i wybierz najlepsze dla siebie!

Wykonujemy także:

– kalendarze trójdzielne

Dlaczego warto wybrać kalendarze z logo firmy?

Projektujemy etykiety dla naszych klientów, zgodnie z indywidualnymi wytycznymi – zawsze uwzględniamy elementy identyfikacji wizualnej Twojej marki, abyś otrzymał produkt spójny z koncepcją estetyczną wykorzystywaną w firmie. Dzięki temu odbiorcy produktów szybko rozpoznają nadawcę, zaczynają kojarzyć Twoje logo, a wizerunek przedsiębiorstwa utrwala się w ich pamięci. W rezultacie z chęcią sięgają po asortyment oznaczony etykietami Twojej firmy! Dla Ciebie oznacza to większą sprzedaż i zyski oraz utrwalenie pozycji na rynku.

Spersonalizowany kalendarz firmowy pozwala:

– utrwalić wizerunek marki w świadomości potencjalnego klienta – projektując i wykonując kalendarze, zawsze uwzględniamy elementy identyfikacji wizualnej, dlatego produkty od razu wywołują pożądane skojarzenia,
– wzbudzić poczucie zaufania w podświadomości użytkownika – jako gadżet praktyczny, ułatwiający codzienne funkcjonowanie i wypełnianie obowiązków, kalendarz pomaga wywołać pozytywne skojarzenia z Twoją marką,
– zaprezentować firmę jako profesjonalną – obdarowując klientów, partnerów biznesowych czy współpracowników kalendarzem reklamowym z logo firmy, prezentujesz się jako profesjonalista,
– zachęcić do skorzystania z oferowanych produktów lub usług – w momencie, gdy dajesz odbiorcy prezent w postaci kalendarza firmowego, wzbudzasz w nim chęć zrewanżowania, jest więc duże prawdopodobieństwo, że podczas zakupów lub poszukiwania zleceniobiorcy wybierze właśnie Ciebie!

.

Jakie kalendarze reklamowe zamówisz w naszej drukarni w Warszawie?

Oferujemy kalendarze ścienne jednodzielne – z kartą bieżącego miesiąca i trójdzielne – prezentujące miniony, obecny i przyszły okres. Zamówisz je z dowolnym zdjęciem, która udekoruje produkt i nada mu spersonalizowany charakter. Do każdego kalendarza dołączony jest pasek z okienkiem wskazującym aktualną datę – znacznie ułatwia on planowanie i zachowanie kontroli nad upływającym czasem. Układ graficzny zawsze konsultujemy z klientem – zależy Ci na zapewnieniu dużej ilości miejsca na notatki? Chcesz uwzględnić ważne święta i imieniny, a może wolisz prosty wzór bez dodatkowych informacji? Niezależnie od tego, jaką opcję wybierzesz, z chęcią odpowiemy na Twoje oczekiwania.

W naszej ofercie znajdziesz też kalendarze biurkowe – leżące i stojące. Wybierz kartę prezentującą jeden miesiąc, trzy miesiące lub rozkład tygodniowy z miejscem na rozplanowanie całego dnia!

 

Bezpłatna wycena projektu lub wydruku kalendarzy

zdjecie_iwona_giedzinska

Zapraszam do współpracy,
Iwona Giedzińska, właściciel Drukujzsensem.pl

Masz pytania?
Zadzwoń, doradzę Ci: 505 045 326

Na 90% wiadomości odpowiadamy jeszcze tego samego dnia. Sprawdź!


Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest
Studio Poligraficzne Diamond Iwona Giedzińska 02-736 Warszawa, ul Wróbla 20B
-
Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu przesłania odpowiedzi na pytanie (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy) Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie.
-
Więcej informacji o danych osobowych znajdziesz tutaj