Roll-upy Warszawa2021-09-25T16:02:57+02:00

Roll-upy Warszawa

Szukasz sposobu na zaistnienie na rynku lokalnym? Chcesz wyróżnić się spośród konkurencji i zwrócić uwagę potencjalnych klientów? A może planujesz ciekawe wydarzenie i pragniesz zaprosić uczestników w niebanalnej formie? Zgłoś się do nas – mamy dla Ciebie rozwiązanie. Tworzymy roll-upy reklamowe i informacyjne w Warszawie. Te stojaki to nowoczesne narzędzia marketingowe o uniwersalnym zastosowaniu. Sprawdzą się w różnych sytuacjach – zobacz, kiedy w nie zainwestować i dlaczego warto zamówić je właśnie u nas!

Zastosowanie roll-upów – kiedy są przydatne?

Wybierz stojaki reklamowe zawsze wtedy, gdy chcesz dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Ich wykorzystanie jest zasadne zwłaszcza, jeśli wprowadzasz do sprzedaży produkt lub wchodzisz na rynek z nową usługą – umieść na roll-upie informacje o promocjach, asortymencie lub zmianach w ofercie i czekaj na zyski! Sprawdzą się one również w sytuacji, kiedy zmieniasz siedzibę firmy i chcesz, aby klienci bez trudu do niej trafili. Roll-upy mogą stanowić też formę zaproszenia na zbliżający się event. Jak widzisz, ich zastosowanie jest nieograniczone i zależy wyłącznie od Twoich potrzeb i oczekiwań.

Projektowanie i druk roll-upów w Warszawie – dlaczego my?

Zaprojektujemy Twoje roll-upy zgodnie z indywidualnymi wytycznymi – każdy produkt dostosowujemy do konkretnej okazji i zastosowania. Nasi graficy dbają o to, aby reklama na stojaku była ciekawa, zwracająca uwagę i intrygująca – tylko wtedy spełni swoją funkcję i przyciągnie do Ciebie odbiorców. Istotna jest także czytelność przekazu i przejrzystość treści. Roll-upy są często mijane w pośpiechu, dlatego nie mogą wymagać długiego wczytywania się w tekst czy zastanawiania nad przekazem – źle zaprojektowany plakat reklamowy nie wzbudzi zainteresowania. Wyraziste kolory, atrakcyjne obrazy i minimum treści, którą odbiorca przyswoi w kilka chwil – to przepis na idealny roll-up!

Zamawiając go u nas, zyskujesz produkt, który jest:

– dostosowany do specyfiki Twojej branży i charakteru informacji, jakie chcesz przekazać – tworzymy eleganckie, klasyczne, profesjonalne i zabawne roll-upy, zgodnie z Twoim zapotrzebowaniem,
– stabilny i wytrzymały – stojak musi przetrwać wiele godzin w miejscu publicznym, gdzie narażony jest na działanie destrukcyjnych czynników zewnętrznych i akty wandalizmu,
– w wybranym przez Ciebie rozmiarze – proponujemy formaty 100×200 cm lub 85×200 cm,
– umieszczony w kasecie Classic lub Exclusive.

Zamów roll-upy w Warszawie i promuj swoją markę!

Nie masz pomysłu, jak powinna wyglądać Twoja etykieta? Chcesz, żeby była nie tylko estetyczna i wyróżniała Twój asortyment w gąszczu konkurencyjnych produktów, lecz także spełniała narzucone normy prawne? Zgłoś się do nas! Nasze biuro graficzne w Warszawie stworzy projekt etykiety z logo firmy i danymi kontaktowymi, uwzględniając wszystkie informacje, które muszą znaleźć się na opakowaniu. Otrzymasz wysokiej jakości naklejkę mocowaną na wytrzymałym kleju, odporną na działanie destrukcyjnych czynników zewnętrznych oraz spełniającą aktualne wymagania dotyczące oznaczania towaru!

Bezpłatna wycena projektu lub stworzenia roll-upa

zdjecie_iwona_giedzinska

Zapraszam do współpracy,
Iwona Giedzińska, właściciel Drukujzsensem.pl

Masz pytania?
Zadzwoń, doradzę Ci: 505 045 326

Na 90% wiadomości odpowiadamy jeszcze tego samego dnia. Sprawdź!


Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest
Studio Poligraficzne Diamond Iwona Giedzińska 02-736 Warszawa, ul Wróbla 20B
-
Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu przesłania odpowiedzi na pytanie (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy) Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie.
-
Więcej informacji o danych osobowych znajdziesz tutaj